o-taboru_tČasto nebývá jednoduché rozhodnout se, na který z táborů své dítě poslat. Nabídka je skutečně široká a pestrá. Co tam vlastně dělají? Souhlasí filozofie vedoucích s mou výchovou? Je moje dítě v tom správném věku, jsou jeho fyzické, psychické, zdravotní možnosti adekvátní? Co to vlastně znamená, že jsou křesťané a jak se to projevuje na jejich táboře? Pokud si pokládáte takové otázky, jste na nejlepší cestě vybrat pro své děti kvalitní tábor. Série článků, kterou pro vás připravila Kristýna (absolventka pedagogické fakulty a pedagožka v praxi), by vám měla dát alespoň základní odpovědi na to, jestli zrovna náš tábor nedělní školy je tím pravým.

V první části se dozvíte něco o tom, jak tábory děláme, k čemu se snažíme děti vést a pro koho je tábor vhodný. Druhá část nastiňuje program, který každoročně připravujeme – překvapení si však pochopitelně necháváme pro sebe.

Může se ale stát, že přes veškerou snahu nenajdete odpověď na nějakou ze svých (třeba i základních) otázek – nevadí! Od toho tu máme kontaktní formulář, proto neváhejte zeptat se nás na cokoliv! A teď už jednotlivé body: