Tábor NŠ Strašnice 2019 – Report

 

Dny 4-6 

Boje mezi hrdiny a jejich družinami se vyostřují. Červená družina pod vedením paladina Šimiána již sice má dva artefakty, nicméně ostatní družiny jsou na tom lépe co se týče výcviku a výstroje. Boj je vyrovnaný a je stále napínavější, kdo se stane králem. 

Po středečním večerním posezení u ohně jsme se ve čtvrtek vydali na královský hrad Bizotor (Bítov), kde jsme nalezli královský plášť a cestou získali další a další zkušenosti. 

V pátek jsme pomohli lady Miriádě opravit její nosítka a ta nám poradila jak se dostat k čarodějce KajaGáje, která by mohla znát cestu k dalšímu artefaktů… 

Děti si příběh i další program užívají. Všechny vás moc zdravíme 🙂 

 

 

 

 

 

 

DEN 3

Včera jsme se spolu s hrdiny vydali na průzkum okolí, cestou nás přepadli raraši, kteří však skončili poražení. V jejich hnízdě jsme nalezli zlato a tajemnou zprávu, která odkazovala na nejméně tisíc let starý artefakt – korunu moci. Ten by se mohl nalézat na hradisku, kam jsme se ještě před svačinou vydali. Nepodařilo se nám ale projít, neboť cesta byla střežena elfy.
Dnešní dopoledne probíhal výcvik v ceších – gildě, pevnosti, lesním táboře, klášteře a mágské věži.

 

DEN 1-2 
Všichni jsme v pořádku dorazili, seznámili se, zabydlili se a užíváme si první dny v tábořišti. Internetové připojení není ideální, omluvte případná zdržení reportu.
Je tu krásně! 

Již 900 let je v naší říší Valádii bezvládí a chaos. Podle prastarého proroctví se již brzy má objevit pravý následník trůnu. Prokázat se však musí čtyřmi mocnými artefakty. Nyní se sešli čtyři slavní hrdinové. Každý chce spolu se svou družinou prokázat, že právě on je tím vyvoleným králem, ale artefakty zatím nikdo nepřinesl… Kdo nás nakonec zachrání před démony i nevraživostí mezi legendárními dobrodruhy? Kdo je tím vyvoleným?

 

0