Tým vedoucích


Většina našeho týmu má již mnohaleté vedoucovské zkušenosti, které mnohdy navazují na časy, kdy jsme sami jezdili na tábory nedělní školy jakožto účastníci.
Navazujeme na skvělé vedení Benjamina Klineckého, který vycházel z tradice legendárních bělečských táborů vedených farářem Pavlem Klineckým.

Hlavní vedoucí a obě zdravotnice mají za sebou potřebné akreditované kurzy a všichni máme smysl pro legraci.

Tábor je vždycky jednou z nejlepších částí našeho roku.


Benjamin „Benjo“ Roll

I když se mu říká „Benjo“, na žádný hudební nástroj nehraje, ale zato vyřeší cokoliv je na táboře k řešení. Je to totiž náš hlavní vedoucí a taky táborový teolog.

Adéla Rejtharová Cizlová

Adélka je hlavní zdravotnicí a bankéřkou naší výpravy. Nemocím, penězům i dětem rozumí výborně. A pokud potřebujete zastání před jakoukoli nespravedlností, neváhejte se na ni obrátit.Edvard Rejthar

Edvard je z nás všech nejvzdělanější a zároveň obdařený nevyčerpatelnou zásobou energie k provádění nevídaných lumpáren.
Umí mluvit pozpátku, miluje kaguáry a Adélku.Maruška Červenková

Maru umí rychle běhat, vymýšlet ironické poznámky a nakreslit, co si zamane. Kromě toho to bude ona, kdo zastaví krvácení, jestli se (nedej Bože) zraníte.


Prokop Vejda

Prokop je vedoucí postavou táborové dramaticko-literárně-kreativní sekce. Nicméně sebedelší text nedokáže věrně vystihnout Prokopovu osobnost. Tu musíte poznat osobně.
Anička Bartošová

Anička má v sobě část kreativní, muzikální, sportovní, filosofickou a empatickou, takže se s ní můžete bavit opravdu o čemkoliv.Kryštof Sojka

Kryštof je předním představitelem sportovního křídla našich táborů. Kromě toho má také specifický styl humoru, který vás zaručeně pobaví. Buď se budete smát vtipu nebo Kryštofovi.
Carolina García

Cája do týmu přináší optimisticko-všestraně-uměleckého ducha a plno dobrých nápadů.
Šimon Kubias

Šimon posiluje naši sportovní sekci a nabízí svou rozvahu a všeumělství. Asi ho všichni znáte, ale kdo ne, vězte, že s ním je vždy zábava.Jakub Trusina

Řadí se do skupiny táborových bardů, ale může nabídnout i letité herecké zkušenosti, klidnou povahu a zajímavá témata k rozhovoru.Ema Adámková

Ema je ostřílená tábornice a sběratelka červených a zlatých lístků. Do našeho týmu přináší energii, empatii a spousty úsměvů.
Ondra Dlouhý

Ondra je naší druhou letošní posilou. Výřečný mladý muž, o kterém kolují zvěsti, že je manuálně zručný.
Tak uvidíme.Zuzka Skácelová

Zuzka přináší do řad našeho zdravotnického týmu skoro až profesionální zkušenosti. Kromě studia na
3. lékařské fakultě také stíhá běhat, zpívat a třeba hrát na příčnou flétnu.

Všichni se na vás moc těšíme! 🙂