Tým vedoucích

Většina našeho týmu má již mnohaleté vedoucovské zkušenosti, které mnohdy navazují na časy, kdy jsme sami jezdili na tábory nedělní školy jakožto účastníci.
Navazujeme na skvělé vedení Benjamina Klineckého, který vycházel z tradice legendárních bělečských táborů vedených farářem Pavlem Klineckým.

Hlavní vedoucí a obě zdravotnice mají za sebou potřebné akreditované kurzy a všichni máme smysl pro legraci .

Tábor je vždycky jednou z nejlepších částí našeho roku.


Benjamin „Benjo“ Roll

I když se mu říká „Benjo“, na žádný hudební nástroj nehraje, ale zato vyřeší cokoliv je na táboře k řešení. Je to totiž náš hlavní vedoucí a taky táborový teolog.Eliška Chlebounová

Na táboře s sebou nebudete mít maminku. Ale budete mít Elišku. A to je skoro stejně dobrý.

Edvard Rejthar

Edvard je z nás všech nejvzdělanější a zároveň obdařený nevyčerpatelnou zásobou energie k provádění nevídaných lumpáren.
Umí mluvit pozpátku, miluje kaguáry a Adélku.


Adéla Cizlová

Adélka je hlavní „healerkou“ a bankéřkou naší výpravy. Nemocím, penězům i dětem rozumí výborně. A na táboře vám určitě ráda povypráví, jaká byla svatba.Prokop Vejda

Prokop je vedoucí postavou táborové dramaticko-literárně-kreativní sekce. Nicméně sebedelší text nedokáže věrně vystihnout Prokopovu osobnost. Tu musíte poznat osobně.

Míša Trinity Mazná

Míša je jedním z našich táborových bardů a zároveň vrchní výtvarnicí. Vždy ráda pomůže uskutečnit jakkoliv šílenou legraci a do všech společných dobrodružství se vrhá po hlavě.
Maruška Červenková

Maru umí rychle běhat, vymýšlet ironické poznámky a nakreslit, co si zamane. Kromě toho to bude ona, kdo zastaví krvácení, jestli se (nedej Bože) zraníte.

Anička Bartošová

Anička loni zazářila coby prvotřídní herečka. Kromě toho má v sobě část kreativní, muzikální, sportovní, filosofickou a empatickou, takže se s ní můžete bavit opravdu o čemkoliv.

Kryštof Sojka

Kryštof je předním představitelem sportovního křídla našich táborů. Kromě toho má také specifický styl humoru, který vás zaručeně pobaví. Buď se budete smát vtipu nebo Kryštofovi.
Carolína García

Cája s námi jede letos jako vedoucí poprvé, ale všichni ji dobře známe z předchozích táborů a víme, že do týmu přivede optimisticko-všestraně-uměleckého ducha a plno dobrých nápadů.
Šimon Kubias

Šimon je tento rok také nováčkem v týmu. Přichází posílit naši sportovní sekci a nabídnout svou rozvahu a všeumělství. Asi ho všichni znáte, ale kdo ne, vězte, že s ním bude zábava.

Jakub Trusina

Do třetice všeho dobrého jsme jako novou posilu týmu přizvali Kubu. Řadí se do skupiny táborových bardů, ale může nabídnout i letité herecké zkušenosti, klidnou povahu a zajímavá témata k rozhovoru.


Každopádně se na vás všichni moc těšíme! 🙂