Tým vedoucích


Většina našeho týmu má již mnohaleté vedoucovské zkušenosti, které mnohdy navazují na časy, kdy jsme sami jezdili na tábory nedělní školy jakožto účastníci.
Navazujeme na skvělé vedení Benjamina Klineckého, který vycházel z tradice legendárních bělečských táborů vedených farářem Pavlem Klineckým.

Hlavní vedoucí a obě zdravotnice mají za sebou potřebné akreditované kurzy a všichni máme smysl pro legraci .

Tábor je vždycky jednou z nejlepších částí našeho roku.


Benjamin „Benjo“ Roll

I když se mu říká „Benjo“, na žádný hudební nástroj nehraje, ale zato vyřeší cokoliv je na táboře k řešení. Je to totiž náš hlavní vedoucí a taky táborový teolog.Eliška Chlebounová

Na táboře s sebou nebudete mít maminku. Ale budete mít Elišku. A to je skoro stejně dobrý.


Edvard Rejthar

Edvard je z nás všech nejvzdělanější a zároveň obdařený nevyčerpatelnou zásobou energie k provádění nevídaných lumpáren.
Umí mluvit pozpátku, miluje kaguáry a Adélku.


Adéla Rejtharová Cizlová

Adélka je hlavní zdravotnicí a bankéřkou naší výpravy. Nemocím, penězům i dětem rozumí výborně. A na táboře vám určitě ráda povypráví, jaká byla svatba.

Prokop Vejda

Prokop je vedoucí postavou táborové dramaticko-literárně-kreativní sekce. Nicméně sebedelší text nedokáže věrně vystihnout Prokopovu osobnost. Tu musíte poznat osobně.

Míša Trinity Mazná

Míša je jedním z našich táborových bardů a zároveň vrchní výtvarnicí. Vždy ráda pomůže uskutečnit jakkoliv šílenou legraci a do všech společných dobrodružství se vrhá po hlavě.

A letos nám bude vařit!


Maruška Červenková

Maru umí rychle běhat, vymýšlet ironické poznámky a nakreslit, co si zamane. Kromě toho to bude ona, kdo zastaví krvácení, jestli se (nedej Bože) zraníte.Anička Bartošová

Anička má v sobě část kreativní, muzikální, sportovní, filosofickou a empatickou, takže se s ní můžete bavit opravdu o čemkoliv.Kryštof Sojka

Kryštof je předním představitelem sportovního křídla našich táborů. Kromě toho má také specifický styl humoru, který vás zaručeně pobaví. Buď se budete smát vtipu nebo Kryštofovi.
Carolína García

Cája do týmu přináší optimisticko-všestraně-uměleckého ducha a plno dobrých nápadů.
Šimon Kubias

Šimon posiluje naši sportovní sekci a nabízí svou rozvahu a všeumělství. Asi ho všichni znáte, ale kdo ne, vězte, že s ním je vždy zábava.


Jakub Trusina

Řadí se do skupiny táborových bardů, ale může nabídnout i letité herecké zkušenosti, klidnou povahu a zajímavá témata k rozhovoru.
Všichni se na vás moc těšíme! 🙂