TÁBOR PRO DĚTI OD 6 DO 15 LET

2.-11. 7. 2018 

HORSKÝ DOMOV HERLÍKOVICE

PŘIHLÁŠKY ZDE!

cena: 3 700 Kč

POSLEDNÍCH 9 MÍST!

Uzávěrka přihlášek a nejzazší termín platby: 31. května 2018

Děti se mohou těšit na mnoho her v krásném krkonošském prostředí, napínavý příběh, kamarády, zpívání, přemýšlení, běhání, sportování i vyrábění. Samozřejmostí je příjemné ubytování, výborné jídlo a zkušení vedoucí.

Tentokrát se vydáme na výpravu vpravdě dobrodružnou - čekají nás hory a pralesy Jižní Ameriky, ve kterých se skrývá bájný poklad kmene Saragurů...

 

Máte otázku? Napište nám!

 

“20. 6. 1924 - den devátý

Přestávám mít přehled o tom, kde vlastně jsem. Nepřekvapilo by mě dokonce, kdybych se už blížil k peruánským hranicím. Ze Selva Alegre jsem už musel vystoupat dobré dva tisíce metrů převýšení.

 Vzduch je tu neúnosně řídký, až se začínám bát, jestli se to neprojevuje na mém duševním zdraví. Stále se totiž nemohu zbavit pocitu, že mě někdo sleduje. Ze symbolů vytesaných na stále častěji míjených sloupech a pomnících nedokážu nic rozluštit, zdají se být napsány v nějakém dosud neznámém kečuánském dialektu. I tak mám pocit, jako kdyby se mě snažily varovat, ať se otočím a utíkám pryč. Jako kdyby tyto bohapusté končiny ve svém zeleném srdci skrývaly něco, co má zůstat navěky zapomenuto…”

 

 

 TĚŠÍME SE NA VÁS